خدمات بک لینک

بک لینک یکی از ابزارهای قدرتمند سئو سایت است که نقش مهمی در پیشرفت وب سایت دارد. اگر قصد آنالیز سایت خود را داشته باشید حتما یکی از معیار‌های سایت‌های آنالیز کننده بک لینک است. یک سایت موفق هیچگاه از بک لینک غافل نمی‌شود. در ادامه بک لینک را توضیح داده و اهمیت آن را بازگو می‌کنیم.

بک لینک چیست ؟

بک لینک همان لینک خارجی است. اگر وب‌سایتی لینکی از سایت شما را در سایت خودش بگذارد این یک بک لینک یا لینک خارجی برای سایت شما است.

برای مثال اگر شما در سایت خود لینک این صفحه از سایت ما را بگذارید ما یک بک لینک در سایت شما داریم که این بک لینک علاوه بر تبلیغ سایت، تاثیر بسیار مثبتی در سئو سایت خواهد داشت.

بک لینک‌ها چند نوع هستند؟

بک لینک ها دو دسته هستند .

۱) بک لینک فالو

۲) بک لینک نوفالو

بگذارید با گفتن یک مثال برای همیشه فرق لینک فالو و نوفالو را در ذهن شما حک کنیم. 

فرض کنید  به تازگی به یک محل دیگر نقل مکان کرده‌اید.هنگامی که از همسایه خود راجع به آرایشگاه داخل کوچه می‌پرسید در جواب شما پاسخ می دهد که این آرایشگر کارش خیلی خوبه و اخلاق و طرز رفتار بسیار خوبی هم با مشتری داره، این یعنی لینک فالو. اما اگر همسایه شما می‌گفت که تاحالا نرفتم به این آرایشگاه و اطلاعی ازش ندارم میشد لینک نوفالو.

خرید و استفاده از بک لینک شاید در ظاهر کاری آسان و بدون دردسر باشد اما نکات ریز بسیاری در این کار نهفته است که باید قبل از استفاده از بک لینک‌ها بدانید.

برای مثال اگر در جایی بک لینک‌های بسیار ارزان قیمت دیدید حتما به آن شک کنید! در ادامه به گفتن تمامی این نکات می‌پردازیم.

نکات مثبت بک لینک‌ها:

  • لینک شدن کاربران به سایت شما و در نتیجه افزایش بازدید و مخاطب
  • بالا رفتن امتیاز سایت در گوگل و سئو، همچنین این عمل رتبه سایت شما را نیز به طرز چشمگیری بهبود می‌بخشد.

نکات منفی و خطرآفرین : 

  • در صورت استفاده زیاد و مدیریت نشده، گوگل متوجه این کار می‌شود و سایت شما را جریمه می‌کند.
  • استفاده از بک لینک‌های رایگان و عمومی یا بک لینک‌های ارزان نیز باعث می‌شود گوگل از سایت شما دلسرد شود و متوجه استفاده بک لینک مصنوعی در سایت شما بشود.
  • استفاده از لینک‌های خارجی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. انجام این کار می‌تواند بی تاثیر باشد که چرا گوگل و ربات‌های هوشمند آن، ممکن است بک لینک‌های خارجی را اسپم شناسایی کنند.

بک لینک فالو بهتر است یا نوفالو ؟

بک لینک فالو تاثیر بیشتری دارد و گران تر است اما گفتن اینکه بک لینک فالو بهتر است یا نوفالو طرز فکر غلطی است‌. هردو بک لینک، مهم هستند و جفت بک لینک‌ها باید یه تناسب استفاده شوند. اینکه میزان استفاده از هر بک لینک چقدر باشد بسته به میزان هر سایتی متفاوت است. ما در گروه طراحی سمیر می‌توانیم در این زمینه به شما مشاوره لازم را بدهیم.

آیا بک لینک برای سایت من مفید است ؟

اگر تا اینجا را خوانده‌اید پس حتما می‌دانید که بک لینک‌ها چه مزایایی دارند اما شاید پیش خودتان برای هزینه کردن بک لینک‌ها دچار تردید باشید. باید این نکته را یادآور شد که بک لینک‌ها برای سایت‌های بزرگ و جاه طلب ساخته شده‌اند، سایت‌هایی که دائما دوست دارند کاربران جدید وارد سایتشان بشود، اگر شما نیز جزو این دسته هستید مطمئنا از خرید بک لینک پشیمان نخواهید شد.

برای مشاوره و راهنمایی یا ثبت سفارش خود می‌توانید با راه‌های ارتباطی ذکر شده باما در تماس باشید‌.