خدمات مشاوره گروه طراحی سمیر

در قرن ۲۱ سرعت رشد تکنولوژی و عصر مدرن به بیشترین حد ممکن در طول تاریخ رسیده و بیراه نیست اگر قرن ۲۱ را قرن تکنولوژی بنامیم‌. در دنیای مدرن امروزی، بروز بودن در تمامی زمینه‌ها بسیار مهم است. این بروز بودن اما در بحث کسب و کار و بازار کار اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در ادامه به توضیح مشاوره و تاثیر آن در پیشرفت کسب و کار شما صحبت خواهیم کرد.

خدمات مشاوره چیست ؟

خدمات مشاوره به خدماتی گفته می‌شود که در آن اشخاص مجرب و کاربلد در آن زمینه به کسانی که نیاز به راهنمایی دارند مشاوره‌های حرفه‌ای و تخصصی خود را ارائه می‌دهند. این امر طبق اصول و بر اساس نیاز مراجعه کننده انجام می‌شود و طی این مشاوره برنامه دقیقی در آن راستا تنظیم می‌شود. این برنامه مشتری را به اهداف خود نزدیک می‌کند. 

در چه بخشی نیاز به مشاوره دارم؟

مشاوره برای هر شخص و هر برند متفاوت است. اگر شما قصد راه‌اندازی سایت را دارید نیاز است قبل از راه‌اندازی سایت خود، مشاوره بگیرید. این مشاوره از نحوه راه‌اندازی و هدف‌های سایت تا چگونگی انجام این کار را شامل می‌شود. اگر سایت خود را دارید و احساس می‌کنید وب سایتتان نیاز به پیشرفت و ترقی دارد بازهم مشاوره گره‌گشا کار شما خواهد بود. مشاوره سئو یکی از معروف‌ترین و شناخته شده‌ترین نوع مشاوره است اما یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که برای مشاوره به آن مراجعه می‌شود طراحی گرافیکی برای برند و بیزینس است. به طور کلی اما در گروه طراحی سمیر مشاوره را به بخش‌های زیر تقسیم کرده‌ایم:

 

  • مشاوره طراحی گرافیکی 
  • مشاوره سئو
  • مشاوره طراحی سایت
  • مشاوره تبلیغات
  • مشاوره بک لینک‌ها
  • مشاوره تولید‌ محتوا و رپورتاژ آگهی
  • مشاوره ثبت و رزرو دامنه
  • مشاوره خرید هاست و سرور

مشاوره به من چه کمکی می‌کند؟

در شروع یک استارت‌آپ(startup) برای عملی کردن ایده‌های خود علاوه بر انگیزه و اراده  نیاز به یک برنامه دقیق و حساب شده دارید. تا در طول این مسیر به موانع بزرگ و پیشبینی نشده برنخورید.

یک مشاور خوب در واقع با استفاده از تجربه و تخصص بالای خود فرصت آزمون و خطای اضافی را از شما دور می‌کنند و کسب و کار شما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهند.

مشاور به شما کمک می‌کند تا در وقت خود صرفه جویی کنید و از رفتن به مسیرهای اشتباه خودداری کنید. همچنین خیلی از افراد با توجه به اینکه اطلاعات کافی در این زمینه ندارند، با پدیدار شدن مشکلات احتمالی ناامید و مایوس می‌شوند.

چرا گروه طراحی سمیر؟

گروه طراحی سمیر از سال ۱۳۸۹ در این عرصه است و در تمام این سال‌ها در کنار شما عزیزان کار‌های کوچک و بزرگ بسیاری انجام دادیم. کار‌هایی که تجربیات ما را در تمام زمینه‌ها زیاد کرد و اکنون بعد از گذشت بیش از ۱۰ سال می‌توانیم این وعده را بدهیم که با اتکا بر تجربه و دانشی که طی تمام این سال‌ها کسب کرده‌ایم آماده دادن مشاوره به شما در راه عملی کردن ایده هایتان هستیم.

برای مشاوره و راهنمایی یا ثبت سفارش خود می‌توانید با راه‌های ارتباطی ذکر شده باما در تماس باشید‌.