خدمات طراحی گرافیک

در دنیای امروزی گرافیک نقش بسزایی در همه صنعت‌ها ایفا می‌کند. فرقی ندارد کسب و کار شما آنلاین باشد یا حضوری، گرافیک در هر حالت و مکانی مهم است. در ادامه به معرفی خدمات طراحی گرافیک و نقش موثر آن در کسب و کار‌ها می‌پردازیم.

خدمات طراحی گرافیک چیست؟

طراحی گرافیکی یک هنر بصری است که با استفاده از رنگ‌‌ها، شکل‌ها، فضا و.. تجسم می‌شود. به عبارتی طراحی گرافیک تلفیق هنر و تکنولوژی است. 

طراحی گرافیکی در بازار کسب و کار و تجارت نقش ویژه‌ای در بالا بردن محبوبیت کار یا محصول شما دارد. به همین علت داشتن یک تم گرافیکی برای بیزینس شما، واجب و بسیار الزامی است. خدمات گرافیکی انواع خاصی دارد که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد.

 

طراحی گرافیک شامل چه چیزهایی می‌شود؟

گرافیک یک دنیای جذاب و متنوع است که طیف‌های وسیعی دارد. در زمینه کسب و کار محبوب‌ترین کارهای گرافیکی در زمینه‌های طراحی لوگو، بروشور، قالب و تم اینستاگرام، بنر، بسته‌بندی محصول و ست‌اداری است. 

هر کسب و کار متناسب با حوزه فعالیت خود انتخاب می‌کند تم گرافیکی خود چگونه باشد.

پروسه انجام کار چگونه است؟

اولین چیزی که هر مشتری‌ای از محصول یا محل‌کار شما‌ می‌بیند ارتباط مستقیمی به طراحی گرافیکی آن دارد. بدین معنی که اگر بسته محصول شما شکیل باشد بدون هیچ تردیدی مخاطب از آن خوشش می‌آید. بدون در نظر گرفتن کیفیت محصولتان!

یک کارخانه تولیدی چوب را در نظر بگیرید. اگر این کارخانه بروشور‌های نمونه کار برای خود نداشته باشد چگونه می‌تواند کار‌های خود را به مشتریان خود نشان دهد ؟ 

این دو مورد تنها دو مثال ساده از کسب و کار‌های مختلف بودند. در هر کسب و کاری گرافیک تعیین کننده است. اگر بخواهیم اهمیت طراحی گرافیکی را در کسب و کار با ذکر یک عنوان کوتاه بیان کنیم اون کلمه “برگ برنده” خواهد بود. گرافیک می‌تواند برگ برنده شما در برابر رقبا باشد.

چرا گروه طراحی سمیر؟

گروه طراحی سمیر با ۱۰ سال تجربه کار حرفه‌ای در این زمینه نیاز مخاطب خود را می‌شناسد. ما در طراحی سعی کرده‌ایم همواره متناسب با استاندارد‌های روز طراحی و قواعد آن طراحی کنیم و کاری که به شما ارائه می‌شود علاوه بر زیبایی، اصولی و کاربردی باشد تا پرستیژ شما در بین مشتریانتان حفظ شود.

برای مشاوره و راهنمایی یا ثبت سفارش خود می‌توانید با راه‌های ارتباطی ذکر شده باما در تماس باشید‌.