طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت برای شرکت‌ها بسیار مهم هستند. داشتن یک سایت شیک و پیشرفته اعتبار برند شما را بالا می برد و مشتری شما بدون اینکه ارتباط خاطی با شما داشته باشد با دیدن سایتتان متوجه حرفه‌ای بودن شما می‌شود و شیفته کار با شما می‌شود. اما مهم بودن طراحی سایت شرکتی به اینجا ختم نمی شود، چرا که اگر این طراحی درست صورت نپذیرد نتیجه عکس می‌دهد و مشتری شما تصور خوبی از برند و شرکت شما پیدا نمی‌کند.

 

چرا داشتن یک سایت برای شرکت‌ها امری ضروری است؟

در حال حاضر تمامی شرکت‌های معتبر در سراسر جهان برای خود سایت دارند. تصور اینکه چون مشتری‌های خود را دارم و سرم به اندازه کافی شلوغ است پس سایت نمیخواهم کاملا غلط و دموده است‌. سایت برای یک شرکت حکم دفتر کار شرکت را دارد. مزیت یک سایت در جذب مشتری خلاصه نمی‌شود. سایت سطح برند شما را بالا می‌برد و به شما اعتبار می‌بخشد.

 

ویژگی سایت‌های شرکتی طراحی شده در گروه طراحی سمیر

با مطالبی که تا اینجا مطالعه کردید نگرش ما را نسبت به سایت‌های شرکتی می‌دانید. ما با این نگرش سایت برند و شرکت شما را طراحی می‌کنیم.
برخی از ویژگی‌های سایت‌های شرکتی طراحی شده در گروه طراحی سمیر:

طراحی حرفه‌ای و شکیل
• طراحی صفحات برای محصول‌ها یا نمونه کارها
• وصل کردن سایت به شبکه‌های مجازی
• صفحه ارتباط با ما
• صفحه درباره ما
• سئو

طراحی حرفه‌ای و شکیل

فرض کنید کارکنان یک شرکت با لباس‌های غیر رسمی و جلف در شرکت کار کنند، شما چه تصوری از آن شرکت خواهید داشت؟ وب‌سایت یک شرکت نیز نشان دهنده شخصیت یک شرکت است. ما در گروه طراحی سمیر براساس ویژگی‌های شرکت شما، سایت شما را با مدرن‌ترین المان‌های روز طراحی می‌کنیم. یک وب‌سایت حرفه‌ای شما را حرفه‌ای جلوه می‌دهد.

 

طراحی صفحات برای محصول‌ها یا نمونه کار‌ها

یکی از خصوصیت‌های یک سایت شرکتی نشان دادن نمونه کارها یا محصولات آن شرکت است. در بعضی از شرکت‌ها سایت صرفا ویترین محصولات و کارهایشان است. یک شرکت تولیدی در دهه اخیر دیگر برای محصولات خود بروشور کاغذی طراحی نمی‌کند، اکنون که همه به دنیای اینترنت دسترسی دارند این کار در این فضای اینترنت انجام می‌شود.
گروه ما می‌تواند بصورت جداگانه و اختصاصی برای محصولات و کارهای شما صفحات لندینگ(Landing Page) طراحی کند تا محصول و کار خود را بصورت جامع و زیبا به دید مشتریان خود بگذارید.

 

وصل کردن سایت به شبکه‌های مجازی

شبکه‌های مجازی یکی از قوی‌ترین راه‌های ارتباطی است که تمام افراد در آن حضور داشته و با آن ارتباط برقرار می‌کنند. در گروه طراحی سمیر این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم تا صفحه اینستاگرام خود را به سایت خود وصل کنید. می‌توانید کاربرانی که در سایت، سوالی از شما دارند را در واتساپ جواب بدهید و امکانات دیگر که این اجازه را به شما می‌دهد تا با مخاطب خود بهتر ارتباط برقرار کنید.

 

صفحات ارتباط با ما

یکی از دلایل رجوع کاربر به سایت‌ شما، ارتباط گرفتن با شما است. اگر این مسیر برای کاربر آسان نباشد آن فرد اذیت شده و شاید قید این کار را بزند. سخت بودن دسترسی به راه‌های ارتباطی شرکت شما می‌تواند سایت شما را بیهوده جلوه دهد.

 

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما می‌تواند در هر سایتی برای آشنایی کاربر با صاحب آن سایت وجود داشته باشد اما در سایت شرکتی وجود این صفحه الزامی است. این صفحه مخاطب را با برند و شرکت شما آشنا می‌کند و هرچقدر طراحی و محتوای این صفحه جذاب‌تر باشد تاثیر بیشتری بر کاربر خواهد گذاشت.

 

سئو

شاید یکی از مسائلی که اغلب افراد از آن بی خبر باشند تاثیر طراحی یک سایت در سئو آن وب سایت است. بله درست شنیدید، طراحی سایت تاثیر مستقیمی بر سئوی آن سایت است. سئو در محتوا، کلمات کلیدی و لینک‌های یک سایت خلاصه نمی‌شود. این امر زمانی خودش را نشان می‌دهد که شما با وجود تمام انرژی و هزینه‌ای که صرف محتوای سایتتان کردید باز هم به نتیجه دلخواه خود نرسیده‌اید. طراحی یک سایت اگر طبق اصول نباشد می‌تواند آثار زیان آوری در سئو وب سایت داشته باشد. مهم‌ترین اصلی که باید در طراحی اصولی مبتنی بر سئو انجام شود سبک بودن و سرعت بارگذاری صفحات است‌.

 

برای مشاوره و راهنمایی یا ثبت سفارش خود می‌توانید با راه‌های ارتباطی ذکر شده باما در تماس باشید‌.