طراحی سایت چند منظوره

در دنیای امروز، فضای مجازی نیز به اندازه دنیای واقعی اهمیت دارد و باید جدی گرفته شود. یکی از خدماتی که می‌تواند در بستر فضای مجازی برای پیشرفت کسب ‌و کارهای گوناگون مناسب باشد، طراحی سایت چند منظوره است. اگر کسب‌ و کاری قصد داشته باشد تا فعالیت خودش را گسترده‌تر کند و چندین خدمات را به‌ صورت هم ‌زمان ارائه کند، می‌تواند با طراحی سایت چند منظوره راحت‌تر به اهدافش برسد. اگر شما نیز قصد دارید در کسب‌ و کار خود بیش ‌از یک هدف را دنبال کنید و دوست دارید که خدمات متنوع و گوناگونی را به مشتریانتان ارائه دهید، این اقدام، راه حل مناسبی برای شما است. ما در ادامه این مقاله قصد داریم که برای شما به‌ صورت جامع‌ در رابطه با طراحی این مدل سایت ها صحبت کنیم. پس اگر به‌ دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این‌ رابطه هستید، با ما همراه بمانید.

 

در رابطه با طراحی سایت چند منظوره چه میدانید؟

 

منظور از سایت چند منظوره چیست؟

 

شما برای ‌اینکه تصمیم خود را برای استفاده از خدمات طراحی سایت چند منظوره نهایی کنید، نیاز دارید تا بیشتر در رابطه با این سایت بدانید. ممکن است که شما در حال حاضر به فروش محصولات گوناگون بپردازید اما در کنار آن، علاقه‌مند باشید تا خدمات تعمیرات را نیز به مشتریانتان ارائه کنید. به این نکته توجه داشته باشید شما برای ‌اینکه بتوانید خدمات متنوعی را در یک سایت به سمع و نظر مشتریانتان برسانید، باید به اصول طراحی سایت در این زمینه دقت کنید. تنها در این شرایط است که به‌ صورت منظم می‌توانید خدمات خود را به مشتریان معرفی کنید و از گیج شدن آن‌ها جلوگیری کنید.

حقیقت این است که با طراحی سایت چند منظوره، شما با یک تیر می‌توانید چند نشان بزنید. همین موضوع به شما کمک می‌کند تا درآمد خود را بیشتر کنید. به‌ طور کلی فعالیت در فضای مجازی به اندازه فعالیت حضوری هزینه‌ بر نیست؛ اما راه‌حل‌هایی مثل طراحی سایت‌های چند منظوره نیز وجود دارند که می‌تواند به شما کمک کند در این زمینه نیز صرفه‌جویی مالی خوبی داشته باشید.

 

طراحی سایت چند منظوره

 

بررسی روش‌های گوناگون برای طراحی سایت چند منظوره 

 

برای طراحی سایت چند منظوره شما می‌توانید از طریق روش‌های گوناگونی اقدام کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که بر اساس خدماتی که قرار است ارائه دهید و شرایط سایت خود، تصمیمات عاقلانه‌ای را اتخاذ کنید. بهتر است که حتماً قبل ‌از نهایی کردن تصمیم خود، حتماً از یک فرد متخصص مشورت بگیرید تا بتوانید از طریق دید تخصصی نیز متوجه شوید که کدامیک از روش‌های موجود می‌تواند برای شما مفیدتر باشد.

 

ایجاد زیردامنه‌های جدا هنگام طراحی سایت

شما امکان این را دارید که برای طراحی سایت چند منظوره، دو یا چند زیردامنه‌ی مجزا را با کلیت دامنه اصلی سایت خود طراحی کنید. در این شرایط بخش‌های متفاوت سایت شما، به واسطه زیر دامنه‌های گوناگون از یکدیگر جدا می‌شوند تا بتوانند به‌ خوبی نیاز مشتریان را پاسخ دهند.

 

ایجاد پوشه در صفحه اصلی 

راه‌حل دوم برای طراحی سایت چند منظوره ایجاد دو یا چند پوشه جامع در صفحه اصلی سایت می‌باشد. در این شرایط است که کاربران با مراجعه به صفحه اصلی تصمیم می‌گیرند که از کدام خدمات شما بهره ببرند و از طریق رفتن به پوشه هایی که از پیش تعبیه شده‌اند، از خدمات مورد نظرشان استفاده میکنند.

 

ایجاد دامنه‌های مستقل

از دیگر روش‌های طراحی سایت چند منظوره میتوان به دامنه‌های کاملاً مستقل از یکدیگر اشاره کرد.

ما برای شما به طور کامل راه‌حل‌های متفاوت ایجاد سایت چند منظوره را نام بردیم. اما طبق اطلاعات موجود و تجربیات متخصصان، بهترین راه‌حل برای شما ایجاد زیر دامنه‌های گوناگونی برای هر یک از وب‌سایت‌ها می‌باشد. در این شرایط است که شما می‌توانید از ارائه خدمات خود در یک بستر جامع و کامل، نهایت استفاده را ببرید.

 

 

روش‌های گوناگون برای طراحی سایت چند منظوره

 

مزایای طراحی سایت چند منظوره کدام است؟

 

شناخت مزایای طراحی سایت چند منظوره به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر تصمیم خود را برای استفاده از این خدمات بگیرید. اجازه دهید در ادامه برخی از فاکتورهایی که به عنوان مزایای استفاده از این خدمات شناخته میشوند را نام‌ ببریم.

 

منعطف بودن

تقریباً می‌توان گفت که سایت چند منظوره می‌تواند برای هر نوع کسب‌ و کار با هر هدفی مناسب باشد. هیچ ‌گونه استثنایی در این زمینه وجود ندارد. هر کدام از شما با هر بیزینسی که دارید، مطمئن باشید که می‌توانید با استفاده از طراحی سایت چند منظوره به اهداف خود برسید.

 

 

صرفه‌جویی در هزینه

همان ‌طور که پیش‌تر نیز برای شما گفتیم، با استفاده از خدمات طراحی سایت چند منظوره شما می‌توانید صرفه‌ جویی شگفت‌انگیزی در هزینه‌های خود داشته باشید. این موضوع می‌تواند در ادامه باعث بیشتر شدن درآمد شما شود.

 

پیشرفت راحت‌تر 

مادامی که شما تمامی خدمات خود را به ‌صورت متمرکز و در یک سایت به مشتریان ارائه کنید، شانس اطلاع ‌رسانی درست و اصولی به مشتریانتان بیشتر می‌شود. از همین طریق، شما درآمد بیشتری خواهید داشت. قاعدتاً هنگامی ‌که مشتریان قدیمی شما متوجه شوند که شما خدمات جدیدی را ارائه می‌کنید، کنجکاو خواهند شد از این خدمات بهره ببرند. همین موضوع می‌تواند شانس دیده شدن فعالیت جدید شما را بیشتر کند‌. اما در شرایطی که شما سایتی جداگانه را تاسیس کرده باشید، قاعدتاً روند جذب مشتری بدون استفاده از خدمات تبلیغ چندان پرسرعت و سودده نخواهد بود.

 

مزایای طراحی سایت چند منظوره کدام است؟

 

 

بررسی نکات مهم برای طراحی سایت‌ چند منظوره

 

اگر به‌ دنبال طراحی یک سایت چند منظوره هستید، باید به اصول طراحی در این زمینه توجه داشته باشید. مهم‌ترین نکته این است که سایت خودتان را طوری طراحی کنید که کاربران بعد از ورود به سایت شما گیج نشوند و بتوانند خدمات شما را از یکدیگر تفکیک کنند و با توجه به نیاز شما از آن‌ها بهره ببرند. این موضوع بسیار پر اهمیت و مهم می‌باشد و عدم توجه به آن، می‌تواند برای شما مشکلات زیادی را به وجود بیاورد. اما علاوه ‌بر این موضوع، سازگار کردن سایت خود با تمامی مرورگرها، ریسپانسیو کردن سایت خود و استفاده از تبلیغات درست و اصولی، از دیگر فاکتورهایی است که به شما کمک میکند با طراحی سایت چند منظوره راحت‌تر به اهدافتان برسید. سایتی که شما طراحی می‌کنید باید کامل و کاربردی باشد تا بتواند به‌ خوبی نیاز متقاضیان را برطرف کند.

یکی دیگر از مهم‌ترین فاکتورها هنگام طراحی سایت چند منظوره، استفاده از خدمات یک خدمات دهنده متخصص و کاربلد است که بتواند در زمینه طراحی سایت، نیاز شما را برطرف سازد. به این نکته توجه داشته باشید که روند طراحی سایت‌های چند منظوره، روندی تخصصی است. برای جلوگیری از سردرگمی کاربرانی که به سایت وارد می‌شوند، باید به اصول تجربه کاربری توجه شود. علاوه ‌بر این موضوع، این فاکتورها باید طوری کنار یکدیگر قرار بگیرند که کاربر بتواند تنها با یک نگاه متوجه خدمات متفاوت شما شود. همین فاکتور ساده نشان می‌دهد که چرا شما برای طراحی سایت‌های چند منظوره نیاز دارید تا از خدمات تخصصی بهره ببرید.

 

جمع‌بندی 

 

اگر به‌ دنبال استفاده از خدمات طراحی سایت چند منظوره هستید و می‌خواهید در باکیفیت‌ترین و اصولی‌ترین حالت ممکن سایت خود را پیاده‌ سازی کنید، می‌توانید با کمک گرفتن از خدمات گروه طراحی سمیر راحت‌تر به هدفتان برسید. این گروه طراحی در زمینه چینش و پیاده‌ سازی صفحات لندینگ‌پیج سایت‌های چند منظوره تجربه و تخصص خوبی دارد. همین موضوع به شما کمک می‌کند تا لندینگ‌پیج‌های اختصاصی و باکیفیتی را طراحی کنید که علاوه ‌بر زیبایی چشم نواز و کاربردی بودن، بتوانند به شما کمک کنند تا راحت‌تر اعتماد مخاطبین را جذب کنید. پس اگر تصمیم خود برای طراحی سایت چند منظوره را نهایی کرده‌اید، می‌توانید با کمک گروه طراحی سمیر، اهداف خود را عملی کنید.