طراحی سایت چند منظوره

طراحی سایت چند منظوره

سایت‌های چند منظوره در حال افزایش هستند چرا که بسیاری از سایت‌ها برای شروع کار خود بیش از یک هدف را در سایتشان دنبال می‌کنند. این سایت‌ها در چنین شرایطی راه‌گشا هستند.

 

 

چرا سایت چند منظوره بسازیم ؟

با سایت چند منظوره می‌توانید با یک تیر دو نشان یا بیشتر بزنید. استفاده از سایت‌های چند کاربرده در هر شخص و بیزینس متفاوت است اما در مجموع این نوع از سایت، می‌تواند باعث افزایش ترافیک سایت و افزایش درآمد سایت بشود.

 

 

سایت‌های چند منظوره به دو صورت طراحی می‌شوند!

روش طراحی سایت‌های چند منظوره به دو صورت است. روش اول استفاده از دامنه‌های دیگر و یا ایجاد استفاده از زیر دامنه است. این روش برای افرادی که قصد دارند به صورت حرفه‌ای و اختصاصی‌تر اهداف خود دنبال کنند بهتر است.
روش دوم اما مرسوم‌تر و رایج‌تر است، در این روش تمامی موضوعات سایت در یک قالب و یک دامین آورده می‌شود.

 

 

ویژگی سایت‌های چند منظوره با روش دامنه‌زیرین یا دامنه جدید

روش طراحی سایت‌های چند منظوره به دو صورت است. روش اول استفاده از دامنه‌های دیگر و یا استفاده از زیر دامنه است. این روش برای افرادی که قصد دارند به صورت حرفه‌ای و اختصاصی‌تر اهداف خود دنبال کنند بهتر است.

سایت‌های چند منظوره یا چند کاربری ویژگی‌های زیادی ندارند اما ویژگی‌هایی که دارند بسیار مهم و کاربردی هستند.
مهم‌ترین ویژگی سایت‌های چند منظوره کمک به ترافیک سایت اصلی است. با طراحی سایت چند منظوره هیچگاه سایت شما خاموش و از دسترس کاربران خارج نخواهد بود. اگر مشکلی برای یکی از سایت‌های شما پیش‌بیاید وجود دامین‌های دیگر باعث می‌شود تا سایت شما در دسترس باشد.

برخی از ویژگی‌های سایت‌های چند منظوره طراحی شده در گروه طراحی سمیر:

• طراحی اصولی
• طراحی صفحات لندینگ پیج

طراحی اصولی

طراحی اصولی در این روش بدین معناست که کاربر وقتی وارد صفحه اول سایت می‌شود بتواند یک سایت چند منظوره را مشاهده کند و گیج نشود. برای مثال یک سایت فروشگاهی که خدمات تعمیرات هم انجام می‌دهد را در نظر بگیرید.در این روش می‌بایست هدف اصلی سایت که فروشگاه است در نظر گرفته شود و در کنار آن به روش‌های مختلف به کاربر خدمات تعمیرات آن را نشان داد.

 

 

طراحی صفحات لندینگ پیج

صفحات فرود یا لندینگ پیج در سایت‌های چند منظوره کاربرد فراوانی خواهند داشت. گروه طراحی سمیر با خلاقیت خود صفحات لندینگ اختصاصی طراحی می‌کند. این صفحات علاوه بر زیبایی و کارایی، در چشم مخاطب اعتبار‌بخش هستند.

 

 

برای مشاوره و راهنمایی یا ثبت سفارش خود می‌توانید با راه‌های ارتباطی ذکر شده باما در تماس باشید‌.